Циганок Сергій Анатолійович

Циганок Сергій Анатолійович
Дата та місце народження: 30 грудня 1974 р., с. Круті Горби, Київська область
Дата та місце смерті: 9 лютого 2015 (40 років) с. Логвинове, Донецька область
Місце поховання: с. Круті Горби, Київська область
Звання: Полковник
Посада: Начальник вузла
Обставини смерті: Зник безвісти 9 лютого 2015 р. коли виїхавши на УАЗі в Дебальцеве попав під обстріл поблизу села Логвинове у верхній частині дебальцівського виступу на трасі між м. Дебальцеве і м. Артемівськ (Донецька область). В УАЗі також знаходились підполковник С. Василенко (загинув), молодший сержант А. Макаренко (загинув), підполковник А. Музика (загинув) та полковник І. Павлов (загинув). Впізнаний серед загиблих. Похований.

1993 року був призваний на строкову службу до лав ЗСУ. 1998 року закінчив навчання в Київському інституті Сухопутних військ, по тому — Національний університет оборони України.

З квітня 2009 року — полковник 330-го центрального вузла фельд'єгерсько-поштового зв'язку ГШ ЗСУ, начальник вузла. Брав участь у бойових діях з жовтня 2014 року.

9 лютого 2015 року вояки їхали на вантажівці ЗІЛ та штабному УАЗі з надписом «Укроп» із міста Артемівськ до Дебальцевого та потрапили під обстріл поблизу села Логвинове — у верхній частині «дебальцівського виступу». Дещо пізніше автівки було знайдено, а про військовиків не було відомостей. Тоді ж в ЗІЛі загинули майор Олексій Гуртов, старший лейтенант Василь Білак, сержант Роман Чорнобай, солдат Роман Совлич, в УАЗі — полковники Ігор Павлов та Артур Музика, майор Святослав Василенко, молодший сержант Антон Макаренко.

Тіло полковника Циганка вдалося забрати у терористів майже через місяць. Рідні дізнались про загибель Сергія Циганка з відео, що виклали терористи на своїх сайтах, де вони показували документи полковників Циганка та документи Ігоря Павлова.

Похований в селі Круті Горби 9 березня 2015 року.

Без Сергія лишилися мама, брат, сестри, дружина Тетяна (працює медсестрою дитячої поліклініки Солом'янського району), двоє синів, Артем 2004 (якийсь час спав з батьковою світлиною) та Антон 2000 р.н.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 6, ряд 2, місце 18.