Цибулін Юрій Віталійович

Цибулін Юрій Віталійович
Дата та місце народження: 6 березня 1971 р., м. Дніпро
Дата та місце смерті: 12 листопада 2014 (43 роки) с. Піски, Донецька область
Місце поховання: м. Дніпро
Посада: Заступник командира роти
Обставини смерті: 12 листопада 2014 року старший лейтенант Юрій Цибулін та сержант Олег Макаров отримали наказ провести ремонт системи управління вогнем БМП-2, яка вийшла з ладу у селищі Піски, Ясинуватський район, Донецької області. Військовослужбовці усунили неполадки і вже завантажилися до Уралу, коли розпочався мінометний обстріл. У вантажівку з військовослужбовцями влучила ворожа міна. Юрій Цибулін та Олег Макаров загинули, ще один їх бойовий побратим отримав тяжкі поранення.

[ред. | ред. код]

Закінчив Дніпропетровський інститут залізничного транспорту, працював в Нижньодніпровськ-Вузлівському локомотивному депо слюсарем та бригадиром. 10 років працював інженером-технологом служби локомотивного господарства, 5 років — інженером-приймальником локомотивів. Інженер 1-ї категорії, Придніпровська залізниця.

У середині березня пішов добровольцем до військкомату, у червні 2014-го мобілізований. Заступник командира роти, 532-й окремий ремонтно-відновлювальний батальйон. Здійснював ремонт БМП безпосередньо на передовій, підрозділ потрапляв під обстріл «Градами», доводилося і атаки відбивати.

12 листопада 2014-го вирушив із бійцями ремонтувати гармату БМП, що заклинила. В другій половині дня загинув під час мінометного обстрілу взводного опорного пункту поблизу Пісків — снаряд потрапив в «Урал», почали вибухати набої, тоді загинув і сержант Олег Макаров, один військовик поранений. Проте гармата БМП була відремонтована.

Похований у Дніпропетровську.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 5, ряд 2, місце 5.