Цепух Сергій Михайлович

Цепух Сергій Михайлович
Дата та місце народження: 3 квітня 1992 р., с. Видерта, Волинська область
Дата та місце смерті: 9 серпня 2018 (26 років) м. Мар'їнка, Донецька область
Місце поховання: с. Видерта, Волинська область
Посада: Головний сержант взводу
Обставини смерті: Загинув 9 серпня 2018 р. від кулі снайпера під час чергування на спостережному посту ЗСУ в околицях м. Мар'їнка на Донеччині.

Народився 1992 року в селі Видерта (Камінь-Каширський район, Волинська область); закінчив місцеву школу. Подавав документи в різних містах — і всюди пройшов, але вибрав Рівне. Закінчив Рівненський державний базовий медичний коледж — за фахом фельдшера. Восени 2012 року призваний на військову строкову службу; 2014-го прийшов добровольцем до військкомату, вступив на військову службу за контрактом у Нацгвардії, санінструктор 1-го полку охорони ОВДО. З 2017 року працював медиком у військовому госпіталі міста Дніпро; у квітні 2018-го продовжив службу за контрактом в ЗСУ, головний сержант взводу охорони 196-го Центру управління та оповіщення Повітряного командування «Схід». З середини червня залучений до операції Об'єднаних сил в Донецькій області — у складі 28-ї бригади; старший сержант, фельдшер медичного пункту 3-го механізованого батальйону.

9 серпня 2018 року під вечір загинув від кулі снайпера на околиці міста Мар'їнка в часі чергування на спостережному пункті — куля влучила в обличчя, поранення було несумісне з життям.

Після прощання в ЦУО ПвК «Схід» у Дніпрі та Луцьку похований 12 серпня 2018 року в селі Видерта.

Без Сергія лишились батьки Галина Іванівна та Михайло Іванович і старший син Андрій (зі своєю сім'єю живе на Кіровоградщині, звідки родом його дружина).

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 10, ряд 5, місце 30.