Цап Роман Петрович

Цап Роман Петрович
Дата та місце народження: 6 лютого 1976 р., с. Сусідовичі, Львівська область
Місце поховання: с. Сусідовичі, Львівська область
Звання: Солдат
Посада: Сапер
Обставини смерті: 4 липня 2015 р. близько 16.00 в ході проведення планового нарощування мінно-вибухових загороджень в результаті підриву на міні в районі 29-го блокпосту на трасі Бахмутка поблизу смт Донецький отримав важке поранення, сержант Д. Демковський загинув. При спробі евакуації Романа під час повторного вибуху він загинув. Разом з Романом загинули солдат Д. Ковшар, молодший сержант І. Смоляр та солдат А. Романов. Сімейний стан: Розлучений, залишилися двоє синів-близнюків.

[ред. | ред. код]

Роман Цап народився 6 лютого 1976 у селі Сусідовичі, Старосамбірського району, Львівськрї області.

У 1991 році завершив навчання у школі села Сусідовичі і поступив на навчання у Нижанковицький професійний ліцей (СПТУ № 80), в училищі здобув професію столяра.

Мобілізований у серпні 2014-го, сапер, 703-й інженерний полк.

4 липня 2015 року приблизно о 16:00 під час проведення планового нарощування мінно-вибухових загороджень загинув внаслідок підриву на міні — поблизу 29-го блокпосту на трасі «Бахмутка» біля селища Донецький — зазнав важкого поранення, сержант Дмитро Демковський загинув. При спробі евакуації Романа під час повторного вибуху він загинув. Тоді ж загинули солдат Дмитро Ковшар, молодший сержант Іван Смоляр та солдат Артем Романов.

Розлучений, без батька залишилися двоє синів-близнюків. Похований у селі Сусідовичі 10 липня. У Львівській області через загибель Романа Цапа та Дмитра Демковського оголошено триденну жалобу.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 7, ряд 3, місце 26.