Триволенко Владислав Володимирович «Вольний»

Триволенко Владислав Володимирович
Дата та місце народження: 27 серпня 1994 р., с. Червоний Кут, Черкаська область
Дата та місце смерті: 16 вересня 2016 (22 роки) м. Авдіївка, Донецька область
Місце поховання: с. Червоний Кут, Черкаська область
Посада: Старший розвідник
Обставини смерті: Вдень 16 вересня 2016 р. у промзоні міста Авдіївка (Донецька область) Владислав знешкоджував міну, але наступив на інший саморобний вибуховий пристрій, встановлений терористами. Узявши весь удар на себе, врятував життя своїм побратимам. Помер у вечері в лікарні Авдіївки від мінно-вибухової травми, що несумісна з життям. Сімейний стан: Залишилися батьки.

Владислав Триволенко народився у селі Червоний Кут на Жашківщині. 2010 року закінчив 9 класів Червонокутської ЗОШ №2, після чого вступив до Білоцерківського професійного ліцею, який закінчив 2013 року за фахом слюсар з контрольно-вимірювальної апаратури та автоматики (електроніка). Працював на меблевих фабриках та у ПрАТ «Білоцерківська ТЕЦ». Мешкав у місті Біла Церква Київської області.

З 23 лютого 2015 року проходив військову службу за контрактом у 81 бригаді.

Старший солдат, старший розвідник, сапер розвідувальної роти 122-го окремого аеромобільного батальйону 81-ї окремої аеромобільної бригади).

Загинув 16 вересня 2016 року, під час виконання бойового завдання з розмінування у промисловій зоні міста Авдіївка. Знешкоджував міну, але наступив на інший саморобний вибуховий пристрій з «розтяжкою», що був встановлений терористами. Узявши весь удар на себе, врятував життя своїм побратимам. Помер увечері в лікарні м. Авдіївки від мінно-вибухової травми, що несумісна з життям.

Похований 20 вересня в рідному селі Червоний Кут. Залишилися батьки.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 9, ряд 4, місце 4.