Трубін Сергій Сергійович

Трубін Сергій Сергійович
Дата та місце народження: 20 березня 1987 р., м. Кіровоград
Дата та місце смерті: 8 січня 2017 (29 років) с. Верхньошироківське, Новоазовський район, Донецька область
Посада: Старший стрілець-санітар
Обставини смерті: Загинув 8 січня 2017 р. під час виконання бойового завдання в районі с. Верхньошироківське, Новоазовський район, Донецька область підірвавшись на міні. Разом з Сергієм загинули молодший сержант С. Сонько та молодший сержант М. Охріменко.

[ред. | ред. код]

Сергій Трубін народився 1987 року в місті Кропивницький (на той час — Кіровоград). З 1990 року разом з родиною мешкав у селищі міського типу Знам'янка Друга Знам'янської міської ради Кіровоградської області. Закінчив загальноосвітню школу № 7 міста Знам'янка. Продовжив навчання у Знам'янському професійному ліцеї № 3, де здобув фах зварювальника-муляра.

У зв'язку з російською збройною агресією проти України навесні 2015 року мобілізований як доброволець до лав Збройних Сил України. Після демобілізації у 2016 році підписав контракт і повернувся у свою частину.

Старший матрос, старший стрілець-санітар 1-ї роти 501-го окремого батальйону морської піхоти 36-ї окремої бригади морської піхоти ВМС ЗСУ, в/ч А1965, м. Бердянськ.

Брав участь в антитерористичній операції на Сході України. Виконував завдання на півдні Донецької області, на Приморському напрямку (ОТУ «Маріуполь»).

[ред. | ред. код]

8 січня 2017 року старший матрос Сергій Трубін та двоє його побратимів молодші сержанти Сергій Сонько і Микола Охріменко загинули під час виконання бойового завдання в районі окупованого села Верхньошироківське (колишнє с. Октябр) Новоазовського району Донецької області.

8 січня зник зв'язок з трьома військовослужбовцями, які не повернулися у місце розташування підрозділу. З часом зі сторони противника було заявлено, що знайдені тіла загиблих у військовій формі. Передача тіл на місцевому блокпосту 10 січня не відбулася, — не приїхала протилежна сторона, пізніше в терористичній організації «ДНР» підтвердили, що 11 січня забрали тіла трьох загиблих, які підірвалися на міні за 3 км від с. Октябр. 13 січня 2017 року в місті Донецьк тіла були передані українській гуманітарній місії «Евакуація-200», після чого вони були направлені у Дніпро на упізнання. Експертизою встановлена причина смерті — мінно-вибухові травми.

За версією, яку озвучив журналіст Юрій Бутусов, морпіхи діяли самостійно, без узгодження з командуванням: «Судячи з усього, воїни вирішили зробити розвідку позицій противника, їм вдалося таємно вийти на передову, і підійти до лінії оборони. На жаль, сталася трагедія — воїни підірвалися на міні. Ніхто не знав, де їх шукати, і тому ніхто не міг прийти на допомогу… Їх тіла виявив противник 11 січня».

15 січня Сергія Трубіна поховали на кладовищі смт Знам'янка Друга.

Залишились батьки і сестра.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 9, ряд 4, місце 24.