Троценко Максим Миколайович

Троценко Максим Миколайович
Дата та місце народження: 20 червня 1985 р., м. Нікополь, Дніпропетровська область
Дата та місце смерті: 29 серпня 2014 (29 років) с. Новокатеринівка, Донецька область
Звання: Солдат
Посада: Снайпер
Обставини смерті: Загинув 29 серпня 2014 р. під час виходу з Іловайського котла т.зв. Зеленим коридором на дорозі в районі с. Новокатеринівка. 2-го вересня тіло Троценко М.М. разом з тілами 87 інших загиблих у т.зв. Іловайському котлі було привезено до запорізького моргу. Був упізнаний бойовими товаришами та родичами.

[ред. | ред. код]

Народився 1985 року в місті Нікополь у сім'ї вчителів. 2001 року закінчив 9 класів нікопольської ЗОШ № 3, 2004-го — Нікопольський професійний ліцей, спеціальність «електрогазозварник».

Проходив строкову військову службу в лавах Збройних Сил України. Працював охоронником у приватних структурах, останнім часом — стропальником у ТОВ «Інтерпайп Ніко Тьюб».

Мобілізований 15 травня 2014-го. Снайпер 40-го батальйону територіальної оборони «Кривбас». У середині липня на два дні приїздив додому у відпустку.

Загинув при виході колони з Іловайська «гуманітарним коридором», який був обстріляний російськими військами біля села Новокатеринівка. Максим сидів зверху на бронемашині, сильним вибухом його викинуло просто під колеса БТР, що їхав на великій швидкості.

2 вересня 2014-го тіло Максима разом з тілами 87 інших загиблих у Іловайському котлі привезено до запорізького моргу. Упізнаний бойовими товаришами та родичами.

Залишились мама Ірина Анатоліївна і батько Микола Троценки, сестра Ганна, кохана дівчина Ксенія.

Похований у Нікополі 7 вересня 2014 року.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 2, місце 36.