Трохимчук Іван Васильович

Трохимчук Іван Васильович
Дата та місце народження: 24 липня 1993 р., с. Тишиця, Рівненська область
Дата та місце смерті: 6 серпня 2014 (21 рік) Помер від поранень
Місце поховання: с. Тишиця, Рівненська область
Звання: Солдат
Посада: Стрілець
Обставини смерті: Помер 6 серпня 2014 року від поранень отриманих 14 липня 2014 р. під час переміщення в колоні в районі с. Черемшине Луганської області, пострілом ПТРК уражено САУ 2С1. В цьому бою загинули солдат І. Кантор та солдат О. Абрамчук.

[ред. | ред. код]

Народився 1993 року в селі Тишиця (Березнівський район, Рівненська область) у багатодітній сім'ї. 2010 року закінчив Тишицьку ЗОШ, мав здібності до математики. Скрутне матеріальне становище у сім'ї змусило його ще в дев'ятому класі ходити на роботу (на пилораму), в одинадцятому класі був змушений виїжджати на сезонні роботи. Протягом 2012—2013 років проходив строкову службу в лавах ЗСУ (Новоград-Волинський), стрілець-кулеметник.

Навесні 2014-го призваний по частковій мобілізації. Стрілець, 51-а окрема механізована бригада. 40 днів проходив навчання (Володимир-Волинський навчальний центр). Від 19 червня перебував у зоні бойових дій. Двічі поранений — біля селища Дзеркальне (Луганська область) та в Донецькій області. Лікувався у Рівному.

14 липня 2014 року під час переміщення в колоні поблизу села Черемшине Луганської області зазнав поранень вдруге — пострілом з ПТРК терористами уражено САУ 2С1. В цьому бою загинули солдати Іван Кантор та Олександр Абрамчук.

6 серпня 2014-го помер, перебуваючи у відпустці для реабілітації після поранення, котрого зазнав у зоні бойових дій.

Похований у селі Тишиця, Березнівський район.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 2, ряд 6, місце 24.