Товчигречка Дмитро Іванович «Грек»

Товчигречка Дмитро Іванович
Дата та місце народження: 28 лютого 1984 р., м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область
Дата та місце смерті: 6 травня 2021 (37 років) с. Новотроїцьке, Волноваський район, Донецька область
Посада: Механік-водій
Обставини смерті: Загинув 6 травня 2021 р. під час своєї першої ротації в зону бойових дій в результаті ворожого обстрілу з РПГ і стрілецької зброї позицій бригади в районі с. Новотроїцьке, Волноваський район, Донецька область.

[ред. | ред. код]

Народився 28 лютого 1984 року у місті Кривий Ріг Дніпропетровської області. Навчався в Криворізькій загальноосвітній школі I—III ступенів № 48 (нині Криворізька гімназія № 48) та в Криворізькій загальноосвітній школі I—II ступенів № 106. Після закінчення 9-го класу вступив до професійно-технічного училища № 39. Згодом працював на збагачувальній фабриці № 1 на Північному гірничо-збагачувальному комбінаті.

[ред. | ред. код]

21 січня 2021 року підписав контракт зі Збройними силами України та потрапив до 93-ої окремої механізованої бригади «Холодний Яр». Обіймав посаду механіка-водія 3-го відділення 1-го взводу 1-ї роти 1-го батальйону 93 ОМБр.

Загинув 6 травня 2021 року під час своєї першої ротації в зону бойових дій в результаті ворожого обстрілу з РПГ і стрілецької зброї позицій бригади в районі селища Новотроїцьке Волноваський району Донецької області.

Похований 10 травня на Алеї Слави кладовища «Північне» у Кривому Розі. У Дмитра Товигречка залишилися мати, дружина та двоє дітей.