Томилко Іван Миколайович

Томилко Іван Миколайович
Дата та місце народження: 14 квітня 1986 р., смт Михайло-Коцюбинське, Чернігівський район, Чернігівська область
Дата та місце смерті: 30 січня 2015 (28 років) м. Вуглегірськ, Донецька область
Місце поховання: смт Михайло-Коцюбинське, Чернігівський район, Чернігівська область
Посада: Командир відділення
Обставини смерті: Загинув 30 січня 2015 р. під час танкового обстрілу блокпосту Погріб (№ 1302) в районі м. Вуглегірськ Донецької області. Разом з Віталієм загинули старший солдат С. Андрусенко, сержант В. Колесник та сержант С. Харитонов.

[ред. | ред. код]

Народився в Михайло-Коцюбинському, 2002 року закінчив Михайло-Коцюбинську гімназію. Навчався у ПТУ № 1 міста Чернігів. Після навчання проходив строкову військову службу у ВВ МВС України, Львів.

Після строкової служби працював у правоохоронних органах у Києві та Чернігівському районі. Звільнився під час Революції Гідності; коли розпочалися військові дії на Донбасі, пішов добровольцем захищати, мобілізований 24 квітня 2014-го. Сержант, командир 3-го відділення — командир машини 1-го мотопіхотного взводу 1-ї мотопіхотної роти, 13-й окремий мотопіхотний батальйон «Чернігів-1». У липні приїжджав із зони бойових дій до Чернігова та одружився.

30 січня 2015-го загинув під Вуглегірськом на блокпосту, що розміщений в напрямку Єнакієвого — поряд з Іваном розірвалася міна.

Аж в березні вдалося відшукати й повернути тіло Івана Томилка.

15 березня 2015 року з Іваном попрощалися у Чернігові, похований у Михайло-Коцюбинському.

Лишились батьки, дружина, донька.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 5, ряд 10, місце 39.