Токар Віталій Миколайович

Токар Віталій Миколайович
Дата та місце народження: 11 липня 1994 р., смт Кудрявцівка, Веселинівський район, Миколаївська область
Дата та місце смерті: 10 листопада 2014 (20 років) с. Березове, Донецька область
Місце поховання: смт Кудрявцівка, Веселинівський район, Миколаївська область
Звання: Солдат
Посада: Гранатометник
Обставини смерті: Загинув в бою 10 листопада 2014 р. коли в 150 метрах від опорного пункту бригади поблизу села Березове (Мар'їнський район) Донецької області була виявлена російська розвідувально-диверсійна група (один з бойовиків підірвався на мінній ростяжці). Мотострілки вийшли на перехват. В цей час противнику підійшло підкріплення не менше 50 чоловік із мінометами та гранатометами. В ближньому бою противник був розбитий, втративши не менше 10 осіб. Разом з Віталієм загинули старший лейтанант М. Сенкевич та солдат В. Бошняк.

[ред. | ред. код]

Закінчив Березівське вище професійне училище Одеського національного політехнічного університету, де отримав спеціальність кухаря. З 30 жовтня 2013 почав військову службу за контрактом. Гранатометник, 28-а окрема механізована бригада.

10 листопада 2014-го загинув у бою: за 150 метрів від опорного пункту бригади поблизу села Березового було виявлено російську ДРГ — один з бойовиків підірвався на мінній «розтяжці». Мотострільці вирушили на перехоплення. Підійшло підкріплення — не менше 50 чоловік з мінометами й гранатометами. Противник був розбитий у ближньому бою, втрати становили щонайменше 10 осіб. Загинули Віталій Токар, старший лейтенант Максим Сенкевич, солдат Віктор Бошняк.

Без Віталія залишилися дружина та 3-річний син.

Похований у селищі Кудрявцівка. У 2016 році селище було перейменоване на його честь та назване Токарівкою.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 5, ряд 1, місце 12.