Ткачов Володимир Вікторович

Ткачов Володимир Вікторович
Дата та місце народження: 19 лютого 1970 р., с. Вергуни, Черкаська область
Дата та місце смерті: 18 вересня 2018 (48 років) смт Луганське, Бахмутський район, Донецька область
Місце поховання: с. Вергуни, Черкаська область
Посада: Гранатометник
Обставини смерті: Загинув близько опівночі 18 вересня 2018 р. на позиціях ЗСУ поблизу смт Луганське (Світлодарська дуга). Того вечора близько 23.00 ворог відкрив по позиціях Об'єднаних сил вогонь з мінометів 120-го та 82-го калібрів. Під час вогневого нальоту прямим потраплянням міни калібру 120 мм в укриття двоє військовослужбовців Об'єднаних сил отримали несумісні з життям поранення і померли. З початком обстрілу вони вели спостереження за полем бою та вживали заходів щодо зайняття укриттів своїми побратимами. Разом з Володимиром загинув сержант Володимир Матвієнко.

[ред. | ред. код]

Народився1970 року у селі Вергуни (Черкаський район, Черкаська область); рано втратив батька. Навчався на водія у Черкаському ДТСААФ, закінчив з відзнакою. Строкову службу проходив в групі радянських військ у НДР; повернувшись додому, працював на черкаському заводі ПАТ «Азот».

Займав свідому громадянську позицію; з 2016 року проходив службу за контрактом, молодший сержант, гранатометник 1-ї мотопіхотної роти 12-го батальйону, воював у промзоні Авдіївки. Наприкінці 2017 року померла його мама.

18 вересня 2018-го загинув перед опівніччю внаслідок мінометного обстрілу терористами біля смт Луганське — в ході вогневого нальоту від розриву міни калібру 120 мм, яка влучила у бліндаж; зазнав осколкових поранень, несумісних з життям. Під час вогневого нальоту двоє військовослужбовців вели спостереження за полем бою та вживали заходів щодо зайняття укриттів своїми побратимами. Тоді ж загинув сержант Володимир Матвієнко.

21 вересня 2018 року похований в селі Вергуни.

Без Володимира лишилась сестра.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 10, ряд 7, місце 37.