Ткач Віталій Іванович

Ткач Віталій Іванович
Дата та місце народження: 1 березня 1976 р., с. Вікторівка, Одеська область
Дата та місце смерті: 6 жовтня 2014 (38 років) м. Мар'їнка, Донецька область
Місце поховання: с. Смолянка, Кодимський район, Одеська область
Звання: Солдат
Посада: Старший стрілець-навідник
Обставини смерті: Загинув 6 жовтня 2014 р. о 22:30 під час чергування на блокпосту біля міста Мар'їнка (Донецька область) від кульового поранення.

Народився 1976 року в селі Вікторівка Ширяєвського району Одеської області. 1983 року пішов до школи у селі Першотравневе Комінтернівського району (нині — Лиманський район). У 1987 році родина переїхала до села Смолянка Кодимського району. З 5 по 9 клас навчався у Смолянській середній школі. 1992 року вступив на навчання до Кодимського СПТУ № 45, де здобув фах тракториста-машиніста. Повернувшись до Смолянки, протягом кількох років працював на місцевому Колективному сільськогосподарському підприємстві «Світанок», трактористом та помічником комбайнера. Після закриття підприємства працював на різних роботах. У 1994 році одружився.

Під час російської збройної агресії проти України 7 вересня 2014 року був призваний за частковою мобілізацією Кодимським районним військкоматом.

Солдат, стрілець-помічник гранатометника механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону 28-ї окремої механізованої бригади, в/ч А0666, смт Чорноморське, Одеська область.

З 23 вересня 2014 року виконував завдання на території проведення антитерористичної операції у Донецькій області в районі міста Мар'їнка.

Загинув 6 жовтня 2014 року о 22:30 від кульового поранення під час чергування на блокпосту біля Мар'їнки.

13 жовтня з воїном попрощались у Кодимі. Похований на кладовищі села Смолянка Кодимського району.

Залишились батьки, дружина та двоє дітей, — син і донька.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 4, ряд 2, місце 35.