Тарасюк Богдан Володимирович

Тарасюк Богдан Володимирович
Дата та місце народження: 5 лютого 1990 р., с. Буцин, Старовижівський район, Волинська область
Дата та місце смерті: 29 серпня 2014 (24 роки) с. Новокатеринівка, Донецька область
Місце поховання: с. Буцин, Старовижівський район, Волинська область
Звання: Солдат
Посада: Стрілець
Обставини смерті: Загинув 29 серпня 2014 р. під час виходу з Іловайського котла т.зв. Зеленим коридором на дорозі поміж с. Новокатеринівка та х. Горбатенко. 3 вересня 2014 р. тіло Тарасюка Б.В. разом з тілами 96 інших загиблих у т.зв. Іловайському котлі було привезено до дніпропетровського моргу. Був упізнаний бойовими товаришами та родичами.

[ред. | ред. код]

Народився 1990 року в селі Буцин (Старовижівський район, Волинська область). Закінчив Буцинську школу. Пройшов строкову службу у десантних військах.

У часі війни мобілізований в квітні 2014-го — стрілець-розвідник 3-го механізованого батальйону 51-ї окремої механізованої бригади (Володимир-Волинський); військовий фельдшер. В складі бригади у травні 2014 року рушив у зону боїв. В серпні побував вдома у короткотерміновій відпустці.

Останній дзвінок від Богдана був 28 серпня з-під Іловайська. Загинув у бою поблизу Іловайська під час виходу з оточення на дорозі поміж селом Новокатеринівка та хутором Горбатенко.

Тіло знайшли 11 вересня в Дніпропетровську, мати солдата лише по медальйону і татуюванню впізнала тіло сина, таким понівеченим воно було.

Бійця поховали, але у родичів залишилися сумніви, вони вирішили провести експертизу ДНК.

Залишилися батьки Олена й Володимир Тарасюки та сестра.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 4, місце 31.