Таранець Станіслав Олексійович

Таранець Станіслав Олексійович
Дата та місце народження: 13 серпня 1979 р., с. Велика Круча, Пирятинський район, Полтавська область
Дата та місце смерті: 29 листопада 2014 (35 років) с. Куколівка, Олександрійський район, Кіровоградська область
Місце поховання: с. Велика Круча, Пирятинський район, Полтавська область
Звання: Капітан
Посада: Начальник служби ПММ
Обставини смерті: О 5-й годині ранку 29 листопада 2014 р. Станіслав вирушив з черговим конвоєм паливно-мастильних матеріалів в зону проведення АТО (Донецька область). Його машина йшла у голові колони. На слизькій дорозі водій не впорався з керуванням в результаті чього бензовоз кілька разів перевернувся. Від отриманих травм Станіслав помер на місці. Водій вижив. Аварія сталась у селищі Куколівка Олександрійського району Кіровоградської області.

[ред. | ред. код]

Закінчив Київський університет цивільної авіації — навчався на військовій кафедрі. Проходив військову службу в Гвардійському (Дніпропетровщина), у військовій частині А-1532 у Донецьку, потім — у військовій частині в Кіровограді (3-й окремий полк спеціального призначення). Займав посаду начальника служби паливно-мастильних матеріалів.

Під час проведення бойових дій займався забезпеченням військових частин паливом та неодноразово супроводжував конвої на схід України.

29 листопада 2014-го о 5-й годині ранку капітан Таранець вирушив з черговим конвоєм ПММ в Донецьку область, їхав у голові колони. Поблизу селища Куколівка на слизькій дорозі водій не впорався із керуванням, бензовоз кілька разів перевернувся. Від травм Станіслав Таранець помер на місці, водій вижив.

Без Станіслава лишилися дружина та донька 2006 р.н.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 5, ряд 7, місце 9.