Сирота Сергій Миколайович

Сирота Сергій Миколайович
Дата та місце народження: 17 жовтня 1997 р., с. Щурин, Волинська область
Дата та місце смерті: 9 грудня 2019 (22 роки) с. Жолобок, Луганська область
Місце поховання: с. Щурин, Волинська область
Посада: Заступник командира бойової машини–навідник-оператор
Обставини смерті: Загинув 9 грудня 2019 р. близько 19.20 під час переміщення на позиціях в межах взводного опорного пункту на ділянці між 29-м блокпостом та с. Жолобок (неподалік м. Золоте, Луганська область) в момент підриву протитанкового мінного шлагбаума. Детонація відбулася внаслідок обстрілу противника. Разом з Сергієм загинули молодший сержант В. Пруський та молодший сержант А. Войтович.

[ред. | ред. код]

Народився 1997 року в селі Щурин (Рожищенський район, Волинська область).

З 2016 року — на військовій службі за контрактом; старший солдат, військовослужбовець 14-ї бригади, заступник командира бойової машини–навідник-оператор.

9 грудня 2019 року у вечірню пору під час переміщення на позиціях в межах взводного опорного пункту між 29-м блокпостом та селом Жолобок загинув в момент підриву протитанкового мінного шлагбаума — детонація відбулася внаслідок обстрілу противником. Тоді ж загинули молодший сержант Віктор Пруський та молодший сержант Андрій Войтович.

Після прощання у Луцьку 13 грудня 2019-го похований в селі Щурин. Востаннє Сергію лунали сальви рушниць, а священнослужителі відправили заупокійне богослужіння.

Без Сергія лишились батьки та два брати.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 11, ряд 5, місце 15.