Сусваль Петро Остапович

Сусваль Петро Остапович
Дата та місце народження: 26 грудня 1990 р., с. Жовтневе, Волинська область
Дата та місце смерті: 2 вересня 2014 (23 роки) Помер від поранень
Місце поховання: с. Жовтневе, Волинська область
Звання: Солдат
Посада: Стрілець - помічник гранатометника
Обставини смерті: Помер 2 вересня 2014 р. у Дніпропетровському госпіталі, не приходячи до свідомості після важкого поранення в боях під висотою Савур-Могила на Донеччині.

Народився Петро Сусваль 26 грудня 1990 року в селі Жовтневе Володимир-Волинського району. Закінчив Оваднівський професійний ліцей, пізніше служив за контрактом у 51-й механізованій бригаді. На початку квітня мобілізований до лав Збройних сил. Разом із іншими бійцями бригади брав участь у відсічі збройній агресії Росії. Під час боїв за Савур-Могилу 24 серпня зазнав важкого поранення. Так і не опритомнівши, за 9 днів, воїн помер 2 вересня 2014 року у Дніпропетровському госпіталі. Після отриманої звістки про загибель сина (яку жінці повідомили терористи по телефону), у матері стався інсульт.

Удома у загиблого бійця залишились батьки, які обидва є інвалідами І групи, а також двоє братів та три сестри. Із усіх дітей Петро був наймолодшим. З коханою дівчиною встиг лише заручитися, планували одружитися після Пасхи у 2014 році, але всі плани нареченим перебила війна.

Похований Петро Сусваль на кладовищі у рідному селі Жовтневе.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 4, ряд 7, місце 2.