Сущевський Андрій Вікторович

Сущевський Андрій Вікторович
Дата та місце народження: 3 червня 1978 р., смт Комишуваха, Оріхівський район, Запорізька область
Дата та місце смерті: 18 вересня 2014 (36 років) смт Калинове, Попаснянський район, Луганська область
Місце поховання: смт Комишуваха, Оріхівський район, Запорізька область
Посада: Розвідник
Обставини смерті: Зник безвісти 18 вересня 2014 р. поблизу смт Калинове Луганської області коли розвідгрупа на БМП потрапила у засідку терористів. Разом з Андрієм в цьому бою загинули молодший сержант Литовченко О. В., молодший сержант Кравченко А.І., солдат Пронін С. М., прапорщик Бережний Г. А. та солдат Безрідний Р. В.. Опізнаний за ДНК-експертизою у Дніпропетровському морзі.

Закінчив Комишуваську ЗОШ, 1993 року вступив до Оріхівського ПТУ, здобув освіту механіка-тракториста. Протягом 1999—2001 років проходив строкову службу в Криворізькій танковій дивізії, єфрейтор, водій першого класу, механік-водій БМП. Працював у пожежній частині Комишувахи.

В часі війни з 31 липня 2014-го — розвідник, 17-та окрема танкова бригада.

18 вересня 2014-го поблизу смт Калинового розвідувальна група на БМП потрапила у засідку терористів. Під час вогневого протистояння бійці зазнали поранень та їх полонили. У бою тоді ж загинули прапорщик Геннадій Бережний, молодший сержант Олег Литовченко та солдати Сергій Пронін, Руслан Безрідний.

Довгий час вважався зниклим безвісти. На початку січня 2015-го упізнаний за ДНК-експертизою, похований 7 листопада 2014-го в селищі Комишуваха.

Без Андрія лишилися мама, дружина, донька.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 4, ряд 7, місце 18.