Супріган Андрій Валерійович

Супріган Андрій Валерійович
Дата та місце народження: 2 вересня 1990 р., м. Кременчук, Полтавська область
Дата та місце смерті: 13 травня 2020 (29 років) м. Краматорськ, Донецька область
Місце поховання: м. Львів
Звання: Майор
Посада: Заступник командира
Обставини смерті: Загинув 13 травня 2020 р. поблизу м. Краматорськ на Донеччині під час відпрацювання елементів десантування з малої висоти з вертольота у воду. Разом з Андрієм загинув сержант Дмитро Кузьменко.

Випускник Ліцею імені Героїв Крут 2008 року. В 2012 року закінчив навчання в Національній Академії сухопутних військ (м. Львів) за спеціальністю «Управління діями підрозділів військової розвідки та спеціального призначення».

Станом на 2016 рік, проходив військову службу у складі 54 ОРБ.

В ході російської агресії проти України, виконував бойові завдання у багатьох точках фронтової смуги на Луганщині та Донеччині — Кутейникове, Верхньоторецьке, Кряківка, Гранітне, Степанівка, Водяне, Широкине, Дебальцеве, а також за лінією розмежування, на ворожій території.

Згідно повідомлення пресслужби ССО, трагічно загинув 13.05.2020 під час виконання навчально-бойових завдань в зоні проведення операції Об'єднаних сил. Тоді ж загинув сержант Кузьменко Дмитро Павлович. Після прощання у гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла, похований з військовими почестями на Личаківському кладовищі м. Львова.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 11, ряд 9, місце 16.