Суліцький Олександр Сергійович

Суліцький Олександр Сергійович
Дата та місце народження: 19 червня 1979 р., смт Квасилів, Рівненський район, Рівненська область
Дата смерті: 9 серпня 2014 (35 років)
Місце поховання: смт Квасилів, Рівненський район, Рівненська область
Звання: Сержант
Посада: Водій-слюсар
Обставини смерті: Загинув 9 серпня 2014 р. під час виконання бойового завдання в зоні проведення АТО.

Батьки познайомилися та побралися в Росії, де працювали. Народився 1979 року в смт Квасилів (Рівненський район, Рівненська область). Закінчив 9 класів квасилівської щколи; СПТУ № 16, здобув професію «слюсар з ремонту автомобілів». Працював водієм. 1997 року був призваний на дійсну військову службу до Збройних сил України.

Трудову діяльність розпочав 2000-го на підприємстві ВАТ «Рівнеголовпостач», слюсар з ремонту прокатної техніки V розряду. З 2001 по 2014 роки працював на різних підприємствах, наостанок — водієм у споживчому товаристві.

В часі Євромайдану перебував на лікарняному ліжку. З огляду на проблеми зі здоров'ям (слабкий зір — автомобіль водив тільки в окулярах — та гострий панкреатит), не пішов до військкомату, записався добровольцем. 2 місяці навчався на Рівненському полігоні. Від 20 травня 2014-го — сержант 2-го батальйону територіальної оборони Рівненської області «Горинь», водій-слюсар.

Загинув у бою під час виконання бойового завдання від розриву гранати, прикриваючи собою товаришів по службі. Мав можливість відкинути гранату від себе — але поряд стояли бензовози.

Залишилася дружина Надія, донька Олександра 2001 р.н., сестра Ірина Мурашко.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 2, ряд 9, місце 27.