Суліма Анатолій Володимирович

Суліма Анатолій Володимирович
Дата та місце народження: 2 червня 1976 р., м. Хмельницький
Дата та місце смерті: 9 лютого 2015 (38 років) с. Логвинове, Донецька область
Місце поховання: м. Хмельницький, мкр. Ракове
Посада: Водій
Обставини смерті: Загинув, потрапивши у засідку ДРГ, 9 лютого 2015 року біля с. Логвинове, Бахмутський район, Донецька область евакуйовуючі тяжко поранених. Разом з Анатолієм загинули солдат резерву Сергій Кацабін (фельдшер), солдат Михайло Балюк (водій) та інший поранений молодший сержант Олександр Кравченко.

1991 року закінчив хмельницьку ЗОШ № 11. Працював водієм на різних підприємствах Хмельницького.

3 липня 2014 року вирушив на фронт добровольцем, вивозив поранених з поля бою, військовий санітар-водій 7-ї Хмельницької автомобільної санітарної роти — базувалася у Сватовому.

9 лютого 2015-го машина «швидкої допомоги» їхала назустріч медичному екіпажу, з яким зник зв'язок. Задорожний і Лагунов рухалися в медичному автомобілі, Кончевич — у медичному БТРі. Під час евакуації поранених з позиції «Хрест» (Дебальцеве) до Бахмута (на той час Артемівськ), потрапила у засідку та підірвалася на фугасі поблизу села Логвинове, після чого була розстріляна прямим наведенням. Сергій Кацабін загинув разом з екіпажем санітарної машини Анатолієм Сулімою та Михайлом Балюком й пораненим молодшим сержантом Олександром Кравченком. Тоді ж загинули Василь Задорожний, Тарас Кончевич, Дмитро Лагунов, Максим Овчарук. Одному пораненому вдалося врятуватися — його викинуло з автівки вибуховою хвилею.

Тіла загиблих кілька разів намагались вивезти з-під обстрілу. 21 лютого вдалось домовитися з терористами про обмін, 23 лютого зі Сватового повідомили, що знайдені тіла двох санітарів-добровольців.

Похований у Хмельницькому на «Алеї Слави» кладовища, мікрорайон Ракове.

Без Анатолія лишились мама, тато, дружина, та дві доньки,молодша та старша.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 6, ряд 2, місце 15.