Сухомлин Дмитро Олександрович

Сухомлин Дмитро Олександрович
Дата та місце народження: 20 травня 1986 р., м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область
Дата та місце смерті: 29 серпня 2014 (28 років) с. Новокатеринівка, Донецька область
Звання: Солдат
Посада: Номер обслуги
Обставини смерті: Загинув 29 серпня 2014 р. під час виходу з Іловайського котла т.зв. Зеленим коридором на дорозі в районі с. Новокатеринівка. 2 вересня 2014 р. тіло Сухомлина Д.О. разом з тілами 87 інших загиблих у т.зв. Іловайському котлі було привезено до запорізького моргу. Тимчасово похований на цвинтарі м. Запоріжжя, як невпізнаний герой. Був упізнаний за тестами ДНК. Перепохований у лютому 2015 р.

Закінчив школу в криворізькому районі. Строкової служби не проходив.

Призваний за мобілізацією, номер обслуги гранатометного відділення 1-го батальйону, 93-тя механізована бригада. Займався спортом, у розташуванні підрозділу на фронті встановили турніка. Під час короткотермінової відпустки побрався із дружиною, з якою проживав у цивільному шлюбі.

Загинув під час прориву з «Іловайського котла». Востаннє виходив на зв'язок 28 серпня, була також інформація, що 29 серпня Дмитра поранило в ногу. Зник у районі села Новокатеринівка (Старобешівський район).

2 вересня 2014-го його тіло разом з тілами 87 інших загиблих у Іловайському котлі привезено до запорізького моргу. У лютому 2015 року ідентифікований серед похованих під Запоріжжям невідомих Героїв.

Залишилися дружина Тамара та троє дітей.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 8, місце 39.