Струк Ілля Миколайович

Струк Ілля Миколайович
Дата та місце народження: 1 серпня 1995 р., с. Льотниче, Володимир-Волинський район, Волинська область
Місце поховання: с. Поничів, Володимир-Волинський район, Волинська область
Посада: Гранатометник
Обставини смерті: Загинув 17 червня 2020 р. внаслідок кульового поранення під час бойового чергування на позиціях ЗСУ біля с. Шуми під м. Торецьк на Донеччині.

Походив з багатодітної родини. Закінчив загальноосвітню школу № 1 м. Володимир-Волинський. Після школи закінчив львівське ВПУ за спеціальністю маляр-штукатур. Планував стати священником: навчався в недільній школі Свято-Миколаївської церкви у Володимирі-Волинському, був паламарем, допомагав при церковній службі. Вступив до Почаївської духовної семінарії, де перевівся на заочне відділення, вже будучи на фронті.

Учасник Антитерористичної операції на сході України та Операції об'єднаних сил на території Донецької та Луганської областей з 2014 року. Був призваний в першу хвилю мобілізації. Після одужання від поранення підписав контракт із ЗСУ.

23 квітня 2015 року отримав статус учасника бойових дій.

Планував одружитися та вступити на офіцерські курси.

Загинув 17 червня 2020 року, перебуваючи на бойових позиціях біля селища Шуми, внаслідок кульового поранення під час ворожого обстрілу. В загиблого залишились мати, брат, дві сестри, цивільна дружина та 8-місячний син.

Похований 20 червня 2020 року на цвинтарі в с. Поничів Володимир-Волинського району Волинської області. Дні 19 та 20 червня були оголошені у Волинській області днями скорботи.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 11, ряд 9, місце 23.