Сторчак Іван Васильович

Сторчак Іван Васильович
Дата та місце народження: 11 січня 1996 р., с. Криволука, Тернопільська область
Дата та місце смерті: 12 серпня 2017 (21 рік) с. Водяне, Донецька область
Звання: Солдат
Посада: Командир бойової машини
Обставини смерті: Загинув 12 серпня 2017 р. під час обстрілу ВОП в районі с. Водяне, Волноваський район, Донецька область.

[ред. | ред. код]

Іван Сторчак народився 1996 року в селі Криволука на Тернопільщині. Виріс у багатодітній родині. Вчився в початковій школі рідного села, потім — у загальноосвітній школі в сусідній Палашівці. По закінченні школи продовжив навчання у Бучацькому профтехучилищі, де здобув спеціальність будівельника.

Навесні 2016 року призваний на строкову військову службу. В лютому 2017 підписав контракт, і після підготовки у навчальному центрі відбув до зони проведення антитерористичної операції.

Солдат, навідник кулеметного взводу 3-ї мотопіхотної роти 59-ї окремої мотопіхотної бригади.

Загинув 12 серпня 2017 року, у другій половині дня, від кулі снайпера під час бою з російськими терористами, які відкрили вогонь з гранатометів та великокаліберних кулеметів по українських укріпленнях неподалік с. Водяне Донецької області, на Приморському напрямку.

16 серпня 2017 року у Катедральному соборі верховних апостолів Петра і Павла у місті Чорткові відбулась панахида за загиблим воїном Іваном Сторчаком. У рідному селі в останню путь його проводжали рідні та односельці. Похований у селі Криволука Чортківського району Тернопільської області.

Батько помер, залишились мати, дві сестри і троє братів.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 10, ряд 4, місце 11.