Степанок Володимир Іванович «Комісар – Апостол»

Степанок Володимир Іванович
Дата та місце народження: 27 січня 1968 р., с. Майське, Джанкойський район, Автономна Республіка Крим
Дата та місце смерті: 26 січня 2015 (46 років) с. Санжарівка, Донецька область
Місце поховання: м. Кропивницький
Посада: Заступник командира батальйону
Обставини смерті: Загинув 26 січня 2015 р. під час виконання бойового завдання в районі висота 307,9 (ОП Валєра) біля с. Санжарівка, Бахмутський район, Донецька область. У БТР влучив протитанковий реактивний снаряд. Разом із Володимиром загинув водій солдат В. Отрішко.

Його батьки були хліборобами. Після закінчення школи, вступив до Новосибірського вищого військово-політичного загальновійськового училища. Служив у Туркестанському військовому окрузі. Після здобуття Україною незалежності — у Феодосії. Навчався у Київському військовому гуманітарному інституті, служив у Кропивницькому. Вийшов у відставку, проживав в Кропивницькому.

В часі війни з 5 серпня 2014 року — заступник командира батальйону, 42-й окремий мотопіхотний батальйон (57-а окрема мотопіхотна бригада).

26 січня 2015 року загинув під час виконання бойового завдання під Дебальцевим — у бойову машину влучив протитанковий реактивний снаряд. Під час вибуху загинув також водій — солдат В'ячеслав Отрішко.

Вдома залишилися дружина Олена Валентинівна та 20-річна донька Юлія. Похований на Алеї Слави Рівнянського кладовища Кропивницького.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 5, ряд 7, місце 39.