Стадник Сергій Анатолійович

Стадник Сергій Анатолійович
Дата та місце народження: 9 серпня 1980 р., м. Херсон
Дата та місце смерті: 13 серпня 2014 (34 роки) с. Успенка, Донецька область
Місце поховання: смт Комишани, м. Херсон
Посада: Старшина роти
Обставини смерті: Коли терористи почали мінометний обстріл блокпоста поблизу населеного пункту Успенка Донецька області, він разом з товаришами знаходилися в укритті, в яке летіла міна. Сергій кинувся вперед, затуляючи своїм тілом побратимів. Від чого отримав травми, несумісні з життям, врятувавши від смерті трьох товаришів.

Народився 1980 року в місті Херсон. Закінчив херсонську школу № 56. Наприкінці 1990-х років призваний на строкову службу до лав внутрішніх військ МВС України. Служив в 16-му окремому батальйоні Південного територіального командування внутрішніх військ (військова частина 3056, місто Херсон); залишився контрактником. 2002 року закінчив Золочівську школу прапорщиків навчального центру внутрішніх військ МВС. З родиною проживав в Таврійському мікрорайоні Херсона.

Старшина патрульної роти на автомобілях військової частини Національної гвардії України. З липня 2014-го брав участь у боях га сході України.

13 серпня 2014 року терористи розпочали мінометний обстріл блокпосту поблизу Успенки, Стадник з товаришами знаходилися в укритті. В укриття потрапила міна, старший прапорщик своїм тілом затулив від вибуху побратимів, при цьому зазнав травм, несумісних з життям.

Вдома залишилися дружина та донька.

Похований в Комишанах 16 серпня 2014 року. Останню шану зібралися віддати понад тисяча людей.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 2, ряд 5, місце 28.