Співачук Олександр Володимирович

Співачук Олександр Володимирович
Дата та місце народження: 9 березня 1982 р., м. Хмельницький
Дата та місце смерті: 29 серпня 2014 (32 роки) с. Новокатеринівка, Донецька область
Місце поховання: м. Хмельницький
Посада: Старший інспектор
Обставини смерті: Загинув 29 серпня 2014 р. під час виходу з Іловайського котла т.зв. Зеленим коридором на дорозі поміж с. Новокатеринівка та х. Горбатенко. 3 вересня 2014 р. тіло Співачука О.В. разом з тілами 96 інших загиблих у т.зв. Іловайському котлі було привезено до дніпропетровського моргу. Був упізнаний родичами.

1999 року закінчив Хмельницьку ЗОШ № 15, по тому — Київський національний університет внутрішніх справ. Працював у відділі розслідування загальнокримінальних злочинів слідчого управління УМВС України в Хмельницькій області. Доброволець, старший інспектор, батальйон «Миротворець». Брав участь у боях за Іловайськ. Загинув 29 серпня у «зеленому коридорі» на дорозі між селами Новокатеринівка та Горбатенко. 3 вересня 2014-го тіла 97 загиблих привезено до дніпропетровського моргу.

Вдома лишилися батьки, дружина, чотирирічний син. Упізнаний родичами. Перепохований з Краснопільського кладовища Дніпропетровська — був похований як невідомий захисник України — у сектор почесних поховань кладовища мікрорайону Ракове Хмельницького.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 10, місце 35.