Сорочинський Анатолій Ярославович «Жмурик»

Сорочинський Анатолій Ярославович
Дата та місце народження: 19 березня 1989 р., м. Львів
Дата та місце смерті: 22 червня 2019 (30 років) Оленівка
Місце поховання: с. Підрясне, Яворівський район, Львівська область
Звання: Солдат
Посада: Стрілець-снайпер
Обставини смерті: Загинув 22 червня 2019 року під час перевірки місцевості в секторі відповідальності спостережного посту Бандера в районі с. Оленівка на Приазовському напрямку, підірвавшись близько 18.00 на вибуховому пристрої. Інтенсивний ворожий обстріл цієї ділянки унеможливив оперативну евакуацію тіла, тому командуванню бригади довелося звернутися до СЦКК та ОБСЄ, представники котрих запросили триденний режим тиші, аби пошукова група могла знайти загиблого. Домовленості було досягнуто на 24 червня, і вже вранці, через годину, пошукова група з 7 осіб виявила тіло й перенесла на позиції бригади. Боєць помер від множинних осколкових поранень зі зброєю в руках.

[ред. | ред. код]

Народився 1989 року у місті Львів де й проживав.

З 2015 року воював у складі батальйону «Айдар». 13 грудня 2017-го підписав контракт з 24-ю бригадою; солдат, стрілець-снайпер 3-го взводу 8-ї роти 3-го батальйону.

22 червня 2019 року під вечір загинув внаслідок підриву на протипіхотній міні під час перевірки місцевості в зоні відповідальності спостережного посту «Бандера» поблизу Оленівки (Волноваський район); помер від множинних осколкових поранень зі зброєю у руках. Потужний вогонь ворога унеможливив евакуацію його тіла. Була задіяна пошукова група з 7 чоловік. Після досягнення домовленості з терористами щодо припинення вогню, уранці 24 червня тіло загиблого було евакуйовано із небезпечної зони волонтерами (місія «Евакуація 200»).

Після прощання у Львові 26 червня 2019 року похований в селі Підрясне Яворівського району (звідки походить родина і похований його дід).

Без Анатолія лишилися брат, мама і сестра.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 11, ряд 8, місце 6.