Слісаренко Сергій Станіславович

Слісаренко Сергій Станіславович
Дата та місце народження: 5 лютого 1963 р., м. Кам'янське, Дніпропетровська область
Дата та місце смерті: 22 січня 2015 (51 рік) с. Красний Партизан, Донецька область
Звання: Солдат
Посада: Старший навідник
Обставини смерті: 22 січня 2015 р. російські збройні формування на бронетехніці заїхали у селище Красний Партизан (Ясинуватський район), в якому стояв блокпост зі взводом 20-го окремого мотопіхотного батальйону. Незважаючи на чисельну перевагу противника оборонці блокпосту відбивалися дві години. Сергій загинув у бою. Тіла Сергія та ще трьох героїв - молодший сержант Роман Сех, молодший сержант Альберт Саруханян та старший лейтенант Колісник Андрій з окупованої території вивіз капелан батальйону отець Дмитро Поворотний.

Мобілізований 28 серпня 2014-го. Старший навідник, 20-й окремий мотопіхотний батальйон, 93-та окрема механізована бригада.

22 січня 2015 року російські збройні формування на бронетехніці заїхали у селище Красний Партизан, де був блокпост зі взводом 20-го окремого мотопіхотного батальйону. 20 оборонців блокпосту, незважаючи на чисельну перевагу противника — до роти, яких з іншого боку посилювали танки, відбивалися дві години. Згодом терористи свідчили, що старший лейтенант Колісник бився до кінця та загинув як герой. Коли закінчилися набої, терористи запропонували воякам здатися, але Колісник відмовився та віддав наказ відступати, сам же не покинув позиції. 9 українських вояків терористи полонили. Завдяки мужності вояків військовики на інших блокпостах мали змогу мобілізуватися й ускладнили шлях терористів, котрі намагалися безперешкодно проїхати з Донецька в Горлівку.

Капелан 20-го батальйону отець Дмитро Поворотний вивіз з окупованої території тіла Сергія, молодшого сержанта Романа Сеха, старшого лейтенанта Андрія Колісника, молодшого сержанта Альберта Саруханяна.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 5, ряд 4, місце 31.