Сініцин Володимир Володимирович

Сініцин Володимир Володимирович
Дата та місце народження: 31 травня 1993 р., с. Новомиколаївка, Херсонська область
Дата та місце смерті: 1 липня 2017 (24 роки) с. Піски, Донецька область
Звання: Солдат
Посада: Старший стрілець
Обставини смерті: Загинув 1 липня 2017 р. близько 17.40 в ході виконання робіт з інженерного обладнання на ВОП підірвавшись на невідомому вибуховому пристрої. Разом з Володимиром загинув старший сержант С. Дядченко.

[ред. | ред. код]

Народився 1993 року в селі Новомиколаївка на Херсонщині, був єдиним сином у матері. У 2010 році закінчив місцеву школу.

2012 року закінчив Професійно-морський ліцей Херсонської державної морської академіі. 9 січня 2014 року вступив на військову службу за контрактом.

З початком російської збройної агресії проти України відповідно розпорядженню командувача Оперативного командування «Південь» від 24.09.2014 року виконував завдання на території проведення антитерористичній операції. Брав участь у боях за Савур-могилу, захищав Амвросіївку, Степанівку, Маринівку. Під час оборони Мар'їнки дістав поранення та контузію, після лікування повернувся на фронт. Ніс службу у місті Щастя.

Солдат, старший стрілець 34-го окремого мотопіхотного батальйону «Батьківщина» 57-ї окремої мотопіхотної бригади, військова частина А4395.

1 липня 2017 року близько 17:40 загинув в результаті підриву на міні з «розтяжкою» під час виконання робіт з інженерного обладнання на взводному опорному пункті поблизу селища Піски Ясинуватського району. Разом із Володимиром загинув командир відділення старший сержант Сергій Дятченко.

Похований 4 липня на кладовищі села Новомиколаївка.

Залишилась мати, Любов Олександрівна Левченко. Нагороджена відзнакою ВО «Країна» — «Орден матері бійця АТО».

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 10, ряд 1, місце 8.