Сілко Артур Олегович

Сілко Артур Олегович
Дата та місце народження: 24 травня 1988 р., смт Вільшани, Дергачівський район, Харківська область
Дата та місце смерті: 6 жовтня 2014 (26 років) с. Піски, Донецька область
Місце поховання: м. Житомир
Звання: Солдат
Посада: Навідник
Обставини смерті: Під час виконання бойового завдання 6 жовтня 2014 р. в районі аеропорту Донецька загинув від обстрілу з РСЗВ Град.

Народився 24 травня 1988 року у Харкові у родині військовослужбовця. У дитинстві певний час проживав у Житомирі у бабусі і дідуся.

Восени 2006 р. був призваний на строкову військову службу до лав Збройних сил України. Служив у 95-ій окремій аеромобільній бригаді, потім продовжив службу у 80-му окремому аеромобільному полку. 2007 року звільнився у запас. Працював у ФОП «Гладкий» міста Житомир. Був кухарем, працював експедитором, мангальщиком, торговим представником, ювеліром. Полюбляв грати на гітарі.

Під час мобілізації у березні 2014-го зголосився добровольцем, солдат, оператор-навідник великокаліберного кулемета КПВТ, 2-й батальйон 95-ї окремої аеромобільної бригади. Брав участь в боях під Слов'янськом і Краматорськом.

6 жовтня під час виконання бойового завдання в районі аеропорту Донецька зведений підрозділ було обстріляно російськими збройними формуваннями. Артур під час обстрілу вискочив з БТРа та був смертельно поранений осколками від розриву снаряда РСЗВ «Град».

Похований на Смолянському військовому цвинтарі Житомира.

Без Артура лишились батьки, дружина та донька 2013 р.н. Каріна.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 4, ряд 2, місце 38.