Шишко Олександр Сергійович «Циган»

Шишко Олександр Сергійович
Дата та місце народження: 4 вересня 1985 р., м. Київ
Дата та місце смерті: 22 липня 2014 (28 років) Помер від поранень
Місце поховання: м. Київ
Звання: Солдат
Посада: Кулеметник
Обставини смерті: 22 липня 2014 року, о 01:15, у селі Весела Гора Старобільського району Луганської області, під час обстрілу позицій наших військ з установки залпового вогню Град, Олександр отримав чисельні поранення, у тому числі шиї, артерії на нозі. Виконував бойове завдання з охорони артилерійських позицій штабу бригади. Доставлений спочатку у Щастинську лікарню, згодом вертольотом - до Харкова. Помер на операційному столі. У момент обстрілу спав у разом з шістьма бійцями після бойового чергування. Боєприпас влучив у дерево і звеху осколки накрили бійців у наметі.

Народився 1985 року в місті Київ. Виріс без батька; закінчив київську спеціалізовану ЗОШ № 209, Національний технічний університет. У 2003 році був призваний на строкову службу до лав Державної прикордонної служби України, пройшов курси підготовки командирів відділення та курси підготовки сержантів. Грав у футбол, був капітаном команди. Працював у виконавчій дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Мобілізований 15 травня 2014 року; солдат, кулеметник 12-го батальйону територіальної оборони «Київ».

Терористи вночі проти 22 липня обстріляли позиції сил АТО під Металістом (за іншими даними — Веселою Горою) біля міста Щастя з РСЗВ «Град», поранень зазнали 7 бійців. Олександр дістав важкі поранення і помер на операційному столі у шпиталі.

Похований на Лісовому кладовищі у Києві.

Залишилися дружина Анастасія Вадимівна й донька Ганна (2013 р.н.), а також мати Людмила Іванівна, паралізований дідусь та сестра-інвалід Юлія.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 2, ряд 2, місце 8.