Шило Олег Олегович

Шило Олег Олегович
Дата та місце народження: 5 квітня 1991 р., м. Київ
Дата та місце смерті: 8 липня 2020 (29 років) с. Новозванівка, Луганська область
Місце поховання: м. Київ
Звання: Солдат
Посада: Стрілець-помічник гранатометника
Обставини смерті: Загинув 8 липня 2020 р., отримавши кульове поранення під час обстрілу позицій ЗСУ зі стрілецької зброї та великокаліберних кулеметів в районі м. Попасна. Бойові медики робили все можливе, аби врятувати Олега, ще живим його доправили до лікарні. Там лікарі ще півтори години боролись за його життя, однак серце бійця зупинилось.

[ред. | ред. код]

З 2009 року по 2010 рік служив строкову службу в 138-ій радіотехнічній бригаді в м. Васильків Київської області.

Брав активну участь у Революції гідності. Невдовзі після початку війни прийшов у військкомат добровольцем. Але того разу потрапити на передову йому не судилося: в навчальному центрі «Десна» не пройшов медкомісію через проблеми зі здоров'ям.

26 грудня 2019 року підписав контракт із ЗСУ. Солдат, стрілець-помічник гранатометника в 30-й окремій механізованій бригаді імені Костянтина Острозького.

Загинув 8 липня 2020 року, зазнавши кульового поранення під час обстрілу позицій ЗСУ зі стрілецької зброї та великокаліберних кулеметів у районі м. Попасна. Військові медики робили все можливе, аби врятувати Олега, ще живим його доправили до лікарні. Там лікарі ще півтори години боролись за його життя, однак серце бійця зупинилось.

Похований 11 липня на Алеї героїв Берковецького кладовища в Києві. Залишилися мати, сестра та вітчим.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 11, ряд 10, місце 14.