Дата та місце народження: 23 травня 1971 р., м. Київ
Дата та місце смерті: 12 червня 2015 (44 роки) Помер від поранень
Місце поховання: м. Київ
Звання: Сержант
Посада: Командир відділення
Обставини смерті: Помер 12 червня 2015 р. у військовому шпиталі Дніпропетровська в результаті поранень, які отримав поблизу м. Авдіївка (Донецька область).

Дорослу футбольну кар'єру розпочав у 1993 році. Виступав в аматорському чемпіонаті України за «Трансімпекс» (Вишневе), «Будівельник» (Бровари) та «Нива-Нафтовик» (Корсунь-Шевченківський).

У 1996 році перебрався до «Ниви». Дебютував у футболці вінницького клубу 21 вересня 1996 року в програному (0:1) виїзному поєдинку 9-о туру Вищої ліги проти донецького «Шахтаря». Сергій вийшов на поле на 73-й хвилині, замінивши Василя Демидяка. Цей матч виявився єдиним для Швеця у футболці «Ниви». З жовтня 1996 року виступав за фарм-клуб вінничан, бершадську «Ниву». Дебютним голом у новій команді відзначився 11 листопада 1996 року на 73-й хвилині програного (1:3) виїзного поєдинку 15-о туру групи А Другої ліги проти мукачевського «Карпат». Швець вийшов на поле в стартовому складі та відіграв увесь матч. У команді відіграв понад ва сезони, за цей час у Другій лізі зіграв 40 матчів (11 голів), ще 1 матч (1 гол) провів у кубку України.

З 1999 по 2001 рік грав за «Папірник» (Малин) та «Систему-Борекс» (Бородянка) у Другій лізі України. У 2002 році перейшов у першоліговий охтрирський «Нафтовик». У серпні вересні 2002 року зіграв 2 матчі в Другій лізі України за «Електрон» (Ромни). У 2008 році грав за київську «Зірку» в аматорському чемпіонаті України. Наступного року виступав в чемпіонаті Києва за «Олімп». З 2010 по 2018 рік грав в обласних чемпіонатах за «Бучу», «Ретро» (Ватутіне), «Путрівка», «Рубин» (Пісківка), «Фрунзенець» (Ніжин), «Межигір'я» (Нові Петрівці) та «Зоря» (Владиславка).

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 7, ряд 10, місце 7.