Швець Олександр Васильович

Швець Олександр Васильович
Дата та місце народження: 26 червня 1971 р., м. Олександрія, Кіровоградська область
Дата та місце смерті: 11 березня 2018 (46 років) с. Широкине, Донецька область
Посада: Навідник
Обставини смерті: Загинув 11 березня 2018 р. від мнoжинних oскoлкових пoранень, які oтримав під час викoнання бoйoвoгo завдання з перевезення боєприпасів та оснащення: вантажівка, якою керував Олександр, підірвалась на невідомому вибуховому пристрої.

Народився в 1971 році у місті Олександрія (Кіровоградська область). Навчався в Олександрійській школі № 2 ім. Горького. Закінчив ПТУ № 17 — за фахом «слюсар зі складання металевих конструкцій» та «налагоджувальник холодноштампувального устаткування». Продовжив навчання в Олександрійському індустріальному технікумі — за фахом техніка-технолога з обробки металів різанням. Працював слюсарем-складальником металоконструкцій у ТОВ "Електромеханічний завод «ЕТАЛ», згодом майстром з виробничого навчання у ПТУ № 17, з 2013 року — в ТОВ ЗПТУ «Віра-Сервіс Інтермаш». Полюбляв займатися плаванням та велоспортом.

В 2015 році був призваний до Збройних Сил України за мобілізацією, з 2016-го - проходив службу за контрактом. Молодший сержант, навідник 2-го мінометного взводу мінометної батареї батальйону морської піхоти 36 ОБрМП.

11 березня 2018 року загинув в ранішню пору поблизу с. Широкиного від множинних осколкових поранень — під час виконання бойового завдання із перевезення набоїв та оснащення: на зворотньому шляху вантажівка підірвалась на міні, водій зазнав мінно-вибухової травми, що несумісна з життям.

Похований 14 березня 2018 року на військовому кладовищі м. Олександрії, в місті - оголошено День жалоби.

Залишились мати, дружина та дорослий син.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 10, ряд 8, місце 14.