Шульга Максим Костянтинович

Шульга Максим Костянтинович
Дата та місце народження: 23 березня 1991 р., м. Луцьк, Волинська область
Дата та місце смерті: 26 серпня 2014 (23 роки) смт Новосвітлівка, Краснодонський район, Луганська область
Місце поховання: с. Гаразджа, Луцький район, Волинська область
Звання: Сержант
Посада: Головний сержант-командир відділення
Обставини смерті: Загинув 26 серпня 2014 р. в ході ведення бойових дій в районі смт Новосвітлівка, Краснодонський район, Луганська область.

[ред. | ред. код]

Народився 1991 року в місті Луцьк. 2006 року закінчив 9 класів луцької ЗОШ № 25. Здобував освіту у Волинському технікумі Національного університету харчових технологій, проте своє призначення знайшов у військовій справі. 2010 року призваний на військову службу за контрактом, головний сержант-командир відділення, 80-та окрема десантно-штурмова бригада.

2011 року брав участь в міжнародних військових навчаннях у Німеччині. З квітня 2014-го брав участь в антитерористичній операції на сході України.

26 серпня 2014-го загинув під час ведення бойових дій біля села Новосвітлівка. В певних джерелах вказується, що загинув під час боїв за Іловайськ. Зазнав множинних осколкових поранень, накривши собою побратима, під час обстрілу російсько-терористичними угрупуваннями позицій українських військових. По дорозі до аеропорту бронетранспортер потрапив під танковий обстріл; водій здійснив маневр та з‘їхав з дороги у ліс, але там бойова машина вийшла з ладу та зупинилась. Через інтенсивний обстріл до бійців не могла дістатися підмога; Максим помер від отриманих поранень.

Без Максима лишились батьки, брат.

Похований в селі Гаразджа Луцького району 30 серпня 2014 року.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 2, місце 26.