Шульга Анатолій Васильович «Бізон»

Шульга Анатолій Васильович
Дата та місце народження: 15 липня 1965 р., с. Соснівка, Сумська область
Дата та місце смерті: 28 січня 2015 (49 років) с. Гранітне, Донецька область
Місце поховання: м. Конотоп, Сумська область
Звання: Солдат
Посада: Номер обслуги артилерійського розрахунку
Обставини смерті: Вночі та зранку 28 січня 2015 р. російські бойовики вели вогонь у напрямках сіл Гранітне та Миколаївка (Волноваський район) поблизу Маріуполя. Бійці Азову виїхали на передову, щоб відтягнути вогневий удар на себе та унеможливити жертви серед мирного населення. В результаті артилерійсько-мінометної дуелі загинули солдат Шульга А. В. та солдат Білофастов Г. М., шестеро отримали поранення. Сімейний стан: Залишилася дружина то дорослі дочка та син.

Учасник радянсько-афганської війни. Входив до складу «УНСО» та конотопської організації «Правого сектора».

На фронті — з червня 2014-го, номер обслуги артилерійського дивізіону, окремий загін спеціального призначення «Азов» Східного ОТО НГУ. Один з перших артилеристів в полку.

28 січня 2015-го вночі і вранці проросійські бойовики вели вогонь в напрямі сіл Гранітне та Миколаївка Волноваського району під Маріуполем. Вояки «Азова» виїхали на передову — задля відтягнення вогневого удару на себе та унеможливлення жертв серед мирного населення. Внаслідок артилерійсько-мінометної дуелі загинули солдати Анатолій Шульга і Геннадій Бєлофастов, шестеро вояків поранено. В тому бою було знищено ворожу обслугу і склад набоїв.

Похований в Конотопі. Рішенням полку «Азов» мінометно-артилерійська рота названа на честь Анатолія Шульги.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 5, ряд 9, місце 31.