Шмалько Олександр Васильович

Шмалько Олександр Васильович
Дата та місце народження: 2 жовтня 1961 р., м. Гірник, Донецька область
Дата та місце смерті: 17 травня 2015 (53 роки) Помер від поранень
Місце поховання: м. Кіровоград
Посада: Старший механік
Обставини смерті: Отримав поранення під час виходу військових із Дебальцевего. Мав перелом руки. Але раптово помер 17 травня 2015 р. у Вінницькому військовому шпиталі - не витримало серце.

Народився на Донеччині, за півтора року родина переїхала в місто Кіровоград. Навчався у школі № 11, в ПТУ № 8 здобув спеціальність слюсаря-інструментальника 3-го розряду. Сдужив в радянській армії, прикордонні війська. Демобілізувавшись, проживав у Кіровограді. Працював слюсарем-інструментальником інструментального цеху заводу «Гідросила», машиністом насосної станції водоканалу, слюсарем-ремонтником (завод продтоварів компанії «Артеміда»). По тому працював на підприємствах «Гідросила ЛЄДА» й «Астра-С».

Призваний за мобілізацією 18 серпня 2014-го, старший солдат 57-ї окремої мотопіхотної бригади, старший механік радіорелейної станції центру зв'язку тилового пункту управління військової частини.

Брав участь у бойових діях з 6 грудня 2014-го — за Донецький народний аеропорт, за Дебальцеве, 20 днів перебував в оточенні у селищі Чорнухине. Зазнав поранення під час виходу військових із Дебальцевого — перелом руки, лікувався в Костянтинівці та Кіровограді. Раптово помер 17 травня 2015-го у Вінницькому військовому шпиталі — не витримало серце.

Похований на Далекосхідному кладовищі Кропивницького.

Без Олександра лишилися дружина Наталія та троє дорослих дітей.