Шлямар Ігор Олександрович

Шлямар Ігор Олександрович
Дата та місце народження: 6 липня 1969 р., м. Умань, Черкаська область
Дата та місце смерті: 25 травня 2015 (45 років) с. Комишне, Луганська область
Місце поховання: м. Умань, Черкаська область
Звання: Старшина
Посада: Головний сержант взводу
Обставини смерті: Загинув 25 травня 2015 р. близько 12:00 на Луганщині біля кордону з РФ, на контрольованій Україною території, коли бойовики з автоматів розстріляли медичний автомобіль ЗСУ УАЗ-таблетка, який із двома військовослужбовцями їхав з села Комишне (Станично-Луганський район) у село Сизе.

Навчався у ЗОШ № 10 міста Умані та професійно-технічне училище № 36 міста Умані (нині — Державний навчальний заклад «Уманський професійний аграрний ліцей»).

Проходив строкову військову службу в лавах Збройних Сил СРСР.

15 серпня 2014 року Уманським об'єднаним міським військовим комісаріатом Черкаської області мобілізований до лав Збройних Сил України. Служив головним сержантом взводу — командиром відділення 1-ї роти 1-го механізованого батальйону 53-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України (військова частина В0927, міста Сєвєродонецьк/Лисичанськ Луганської області).

З 2014 року брав участь в антитерористичній операції на сході України.

Обставини загибелі:

25 травня 2015 року близько 12:00 в Луганській області біля кордону з Російською Федерацією, на контрольованій Україною території, медичний автомобіль Збройних Сил України УАЗ-«таблетка», який із двома військовослужбовцями їхав з села Комишне у село Сизе Станично-Луганського району, був розстріляний із засідки бойовиками з автоматичної зброї. У результаті обстрілу старшина Шлямар отримав важке поранення у спину і помер під час транспортування до шпиталю.

Залишились дружина та троє дітей.

28 травня 2015 року похований на міському кладовищі в Умані.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 7, ряд 7, місце 3.