Шкляр Ігор Володимирович

Шкляр Ігор Володимирович
Дата та місце народження: 13 вересня 1986 р., смт Короп, Коропський район, Чернігівська область
Дата та місце смерті: 25 серпня 2014 (27 років) Помер від поранень
Місце поховання: смт Короп, Коропський район, Чернігівська область
Звання: Солдат
Посада: Стрілець-помічник гранатометника
Обставини смерті: Помер 25 серпня 2014 р. у Київській лікарні від поранень отриманих під Дебальцеве (Донецька область).

[ред. | ред. код]

Народився 1986 року в смт Короп Чернігівської області. В 2004 році закінчив Коропську загальноосвітню школу ім. Т. Г. Шевченка. Після школи служив у лавах ЗСУ, стрілець, помічник гранатометника. Працював у Коропі на різних роботах, остання робота — станція технічного обслуговування.

18 березня 2014 року мобілізований Коропським районним військоматом. Служив у 41-му батальйоні територіальної оборони «Чернігів-2». Служив спочатку при штабі у Борові на Харківщині, потім під Артемівськом. Коли Ігореві дали 10-денну відпустку, додому не поїхав — відремонтував МТЛБ. З червня 2014 року перебував у зоні проведення Антитерористичної операції на сході України. Служив в Шахтарському районі Донецької області.

17 серпня 2014-го зазнав важких поранень у боях під Дебальцевим. Понад тиждень лікувався у харківському та київському шпиталях, врятувати його життя лікарям не вдалося — помер в комі.

Похований у смт Короп 27 серпня 2014 року з військовими почестями. Без сина лишились батьки Надія Миколаївна і Володимир Валентинович та сестра. 26 і 27 серпня 2014 року в Коропському районі оголошені днями жалоби.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 1, місце 17.