Шевчук Сергій Мирославович

Шевчук Сергій Мирославович
Дата та місце народження: 1 жовтня 1982 р., м. Борислав, Львівська область
Місце поховання: м. Борислав, Львівська область
Звання: Капітан
Посада: Командир взводу
Обставини смерті: Загинув 17 серпня 2014 р. внаслідок обстрілу з БМ-21 Град під час операції по визволенню території України від російських окупантів в районі смт Нижня Кринка, Донецька область. Разом з Сергієм загинули старший лейтенант В. Ричков, лейтенант Д. Коза, лейтенант Д. Гаврюшин, старший сержант В. Король, старший сержант С. Ятченко, молодший сержант С. Маковєй, молодший сержант С. Федчук, старший солдат В. Вакулич, солдат Д. Приходько та солдат О. Єманов.

Закінчив середню школу у Трускавці, 2004 року — Львівський державний університет внутрішніх справ. Служив в лінійному управлінні, Львівська залізниця УМВС України.

Одружився, проживав у Трускавці, 2006 року у подружжя народилася дочка Марія-Анастасія. В 2009 року переїхав до Дніпропетровська.

У березні 2014 року призваний до лав ЗСУ. Командир парашутно-десантного взводу парашутно-десантної роти парашутно-десантного батальйону, 25-а окрема повітряно-десантна бригада.

Брав участь у операціях в Амвросіївці, Краматорську, Зеленопіллі, Шахтарську, Савур-Могилі, Дебальцевому. 17 серпня 2014-го загинув у бою в Макіївському районі, селі Нижня-Кринка — під час обстрілу з БМ-21 «Град» при проведенні пошуково-ударних дій.

Без батька залишилась 8-річна донька. Похований у Бориславі Львівської області.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 2, ряд 10, місце 37.