Шевчук Сергій Іванович

Шевчук Сергій Іванович
Дата та місце народження: 25 листопада 1977 р., с. Росоша, Вінницька область
Дата та місце смерті: 25 серпня 2014 (36 років) сел. Дзеркальне, Донецька область
Звання: Майор
Посада: Начальник радіоцентру
Обставини смерті: Загинув 25 серпня 2014 року в районі сел. Дзеркальне, Амвросіївський район, Донецька область від прямого попадання в машину зв'язку.

[ред. | ред. код]

Народився 1977 року у Росоші Вінницької області, закінчив росошанську школу. Військову освіту здобув у Київському військовому інституті управління і зв'язку. За розподілом потрапив у Новомосковськ, де дослужився до посади Начальника радіоцентру 93-ї окремої механізованої бригади. В зоні АТО, можливо, був прикомандирований до 51-ї бригади.

Останній раз виходив на зв'язок з дружиною 25 серпня 2014 року. Загинув під час виконання бойового завдання в районі населених пунктів Авдіївка та Константинівка. Перша звістка про загибель надійшла від місцевого жителя, що знайшов скривавлену куртку з мобільним телефоном Сергія та повідомив про це дружину.

Перебував у списках зниклих безвісти до офіційних результатів експертизи ДНК в грудні 2014 року. Спочатку похований як невідомий захисник на Краснопольскому кладовищі м. Дніпропетровськ у вересні, перепохований 9 жовтня 2014 року в місті Новомосковськ.

Без Сергія залишились батьки, дружина Олександра та двоє дітей — донька та син.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 1, місце 20.