Шестопал Володимир Володимирович

Шестопал Володимир Володимирович
Дата та місце народження: 22 лютого 1979 р., м. Фастів, Київська область
Дата та місце смерті: 5 серпня 2014 (35 років) м. Амвросіївка, Донецька область
Місце поховання: м. Фастів, Київська область
Звання: Солдат
Посада: Старший майстер
Обставини смерті: Був застрелений 5 серпня 2014 р. майором Сергієм Джуманьязовим, коли заступився за товариша по службі на блок-посту Сонцево під Амвросіївкою.

[ред. | ред. код]

Народився 1979 року в місті Фастів (Київська область). Закінчив 1996 року 9 класів фастівської середньої школи № 9 (нині — Фастівський навчально-виховний комплекс «Ліцей інформаційних технологій — Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9»). Вивчився на газозварника, працював різноробочим та зварником на заводі ВАТ «Факел». Протягом 1997—1998 років проходив строкову військову службу в лавах ЗСУ; пройшов навчання в 169-му навчальному центрі, отримав спеціальність «машиніст дизельних установок». Працював у друкарні «Поліфаст»; старшим оператором біговально-висікальної машини, вантажником, механіком, виконавцем робіт дорожньо-ремонтного пункту, охоронником «Укррефтранс», інспектором з безпеки ТЗОВ «ЕКО», машиністом різальних машин. Одружився; подружжя виховувало дітей.

Під час Революції гідності був в складі Самооборони майдану Фастівщини. На фронт пішов добровольцем 20 березня 2014-го, родина не знала про його рішення. Старший майстер ремонтної роти, 72-а окрема механізована бригада. З 1 травня 2014 року брав участь в боях на сході України.

6 серпня 2014-го на блокпосту «Сонцево» під Амвросіївкою був застрелений майором Сергієм Джуманьязовим — заступився за товариша по службі.

Вдома залишилися дружина, двоє синів — 10-річний Михайло і 4-річний Сашко, та 12-річна донька Настя. Похований 9 серпня у Фастові.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 2, ряд 5, місце 24.