Шелупець Дмитро Вікторович
Звання: Старший солдат
Посада: Старший водій-електрик
Підрозділ: 2-й об'єднаний польовий вузол зв'язку ГШ ЗСУ
Обставини смерті: 11 лютого 2015 року у районі міста Дебальцеве Донецької області внаслідок обстрілу бойових позицій артилерією ворога був тяжко поранений. Від отриманих ран помер по дорозі до лікарні міста Артемівська Донецької області.
[ред. | ред. код]
2007 року закінчив Ріпкинську ЗОШ, № 2, в Чернігівському будівельному ліцеї здобув спеціальність «столяр-верстатник деревообробних верстатів». 2008 року призваний на контрактну військову службу, А 0870 — полк зв'язку, Чернігів. Після розформування частини продовжив військову службу, Семиполки Броварського району.
Старший водій-електрик, 2-й об'єднаний польовий вузол зв'язку ГШ.
11 лютого 2015-го у боях під Дебальцевим зазнав важких поранень внаслідок обстрілу бойових позицій артилерією терористів. Помер від поранень під час транспортування до лікарні міста Артемівська.
Без Дмитра лишилась мама.
15 лютого 2015-го похований у смт Ріпки.