Шелудько Володимир Олександрович «Карась»

Шелудько Володимир Олександрович
Дата та місце народження: 9 серпня 1986 р., м. Новий Розділ, Львівська область
Дата та місце смерті: 26 серпня 2016 (30 років) с. Широкине, Донецька область
Місце поховання: м. Новий Розділ, Львівська область
Обставини смерті: Загинув 26 серпня 2016 р. від кулі снайпера близько 17:00 на передовій, на крайньому блокпості села Широкине (Волноваський район Донецька область).

[ред. | ред. код]

Народився 1986 року в місті Новий Розділ (Львівська область). Закінчив Національний університет «Львівська політехніка», фахівець з управління газотурбінними станціями; працював за спеціальністю.

В часі війни — доброволець 8-го окремого батальйону «Аратта» Української добровольчої армії.

26 серпня 2016 року загинув від кулі снайпера в передвечірню пору на передовій — на крайньому блокпості села Широкине (Волноваський район Донецької області).

28 серпня 2016-го побратими прощались з Володимиром на базі батальйону «Аратта» в Маріуполі.

Похований у Новому Роздолі на Малихівському цвинтарі після поминального Богослужіння; його відправляв єпископ Стрийської єпархії УГКЦ владика Богдан Манишин, а взяло участь (окрім отців міських церков) понад 20 священиків. Тисячі городян, коли центральним проспектом Шевченка з храму йшла процесія на цвинтар, вклякали на коліна, прощаючись із Героєм.

Без Володимира лишилися батько Олександр і мама Ольга Ярославівна — заступник головного лікаря міської лікарні, дружина й маленька донечка.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 8, ряд 10, місце 43.