Щербак Сергій Олександрович

Щербак Сергій Олександрович
Дата та місце народження: 22 червня 1961 р., м. Кременчук, Полтавська область
Дата та місце смерті: 16 березня 2015 (53 роки) м. Авдіївка, Донецька область
Місце поховання: м. Кременчук, Полтавська область
Звання: Солдат
Посада: Номер обслуги
Обставини смерті: Загинув 16 березня 2015 р. близько 16:00 в районі міста Авдіївка (Донецька область) під артилерійським вогнем противника, утримуючи позиції під час спроби прориву терористів з боку міста Ясинувата.

[ред. | ред. код]

1977 року закінчив кременчуцьку середню школу № 16, продовжив навчання у Полтавському професійно-технічному училищі № 6. Проходив строкову військову службу в лавах Збройних Сил СРСР. Працював слюсарем на Кременчуцькій автобазі, по тому працював на Крюківському вагонобудівному заводі, останнім часом — у приватних фірмах.

У зв'язку з російською збройною агресією проти України навесні 2014 призваний за частковою мобілізацією як доброволець, — не був військовозобов'язаним, але сам прийшов до військкомату. Після навчання на Чернігівщині у серпні 2014 вирушив на фронт.

Солдат, номер обслуги гранатометного відділення 95-ї окремої аеромобільної бригади, м. Житомир.

16 березня 2015-го близько 16:00 загинув в районі міста Авдіївка внаслідок артилерійського обстрілу, утримуючи позиції під час спроби прориву противника з боку міста Ясинувата, тоді ж два вояки дістали поранення.

Похований 19 березня на Свіштовському кладовищі Кременчука, у секторі загиблих Героїв АТО. Без Сергія лишилися мати, сестра, дружина та донька Світлана.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 6, ряд 8, місце 32.