Щепцов Дмитро Володимирович

Щепцов Дмитро Володимирович
Дата та місце народження: 19 січня 1977 р., м. Севастополь
Дата та місце смерті: 24 квітня 2018 (41 рік) м. Соледар, Бахмутський район, Донецька область
Місце поховання: м. Одеса
Посада: Старший офіцер відділу замовлень морської зброї, РТО та навігаційної техніки
Обставини смерті: Помер 24 квітня 2018 р. під час несення служби в районі м. Соледар, Бахмутський район, Донецька область, внаслідок ішемічного інсульту.

Народився 1977 року в місті Севастополь; мешкав у житловому масиві Балаклава. 1998 року закінчив ЧВВМУ ім. Нахімова, проходив службу в Севастополі.

Навесні 2014 року, під час захоплення Криму російськими військами, на зборах штабу ВМС України закликав офіцерів зберегти честь та вірність присязі. Після спроби анексії півострова брати підполковник Дмитро та капітан 2-го рангу Олександр Щепцов, виїхали на материкову Україну й далі служили в Одесі.

Підполковник, старший офіцер відділу замовлень морської зброї, РТО та навігаційної техніки управління кораблебудування; командування ВМС ЗС України. Неодноразово виконував завдання на території проведення боїв — зокрема в районі ДАП та Дебальцевого. Останнім часом перебував на Донеччині, де працював в СЦКК.

24 квітня 2018 року помер під час несення служби в місті Соледар (Бахмутський район) внаслідок ішемічного інсульту.

27 квітня з підполковником Щепцовим попрощались в Одесі.

Без Дмитра лишились батьки, брат, дружина та троє дітей — два сини і донька (старший син Олександр також служить в ЗСУ).

Молодший син Володимир — учасник бойових дій 2022 року. Брав участь в обороні Києва та Харкова. 11.03.22 був поранений під час артилерійського обстрілу.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 10, ряд 10, місце 14.