Шаригін Артем Віталійович

Шаригін Артем Віталійович
Дата та місце народження: 29 грудня 1993 р., м. Херсон
Дата та місце смерті: 29 серпня 2014 (20 років) м. Іловайськ, Донецька область
Місце поховання: с. Новорепівка, Новотроїцький район, Херсонська область
Посада: Міліціонер
Обставини смерті: За твердженнями товаришів, загинув 29-го серпня 2014 р. під час виходу з Іловайського котла т.зв. Зеленим коридором на дорозі поміж с. Новокатеринівка та х. Горбатенко. 2-го вересня тіло Шаригіна А.В. разом з тілами 87 інших загиблих у т.зв. Іловайському котлі було привезено до запорізького моргу. Попередньо ідентифікований за тестами ДНК.

[ред. | ред. код]

Народився 1993 року в місті Херсон. Був другою дитиною у батьків. Закінчив загальноосвітню школу; Херсонський професійний суднобудівний ліцей. Проходив строкову службу у десантних військах, 25-та бригада, де відслужив строкову службу старший брат. Хотів служити в міліції, не підійшов за зростом.

У часі війни — доброволець, боєць добровольчого батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Херсон».

Бойове хрещення прийняв під Іловайськом, третього дня зазнав поранень осколками в голову. 27 серпня востаннє зателефонував до рідних. Зник безвісти під Іловайськом в часі прориву з оточення. За свідченнями побратимів, поліг 29-го серпня під час виходу з Іловайського котла «зеленим коридором» на дорозі поміж селом Новокатеринівка та хутором Горбатенко. Намагався вирватися автівкою з іще двома побратимами, влучив снаряд.

2 вересня 2014-го тіло Артема Шаригіна разом з тілами 87 інших загиблих у Іловайському котлі було привезено до запорізького моргу. Ідентифікований серед загиблих за експертизою ДНК. 14 жовтня 2015 року Артема перепоховали на кладовищі села Новорепівка.

Без сина лишилась мама Любов Шаригіна, батько Віталій, старший брат.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 4, ряд 2, місце 6.