Середа Борис Миколайович

Середа Борис Миколайович
Дата та місце народження: 23 жовтня 1970 р., с. Кривовілька, Хмельницька область
Дата смерті: 30 квітня 2014 (43 роки)
Місце поховання: с. Дротинці, Закарпатська область
Посада: Начальник артилерії
Обставини смерті: Загинув 30 квітня 2014 року під час виконання службових обов'язків.

Народився 1972 року в селі Криворілька. Мешкав у селі Тросник на Виноградівщині. У 2010—2012 роках був заступником командира військової частини А0332 (17-та окрема бригадна артилерійська група) у Виноградові. Після розформування частини скерований на службу в Мукачево. Начальник артилерії 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади.

З початком російської збройної агресії проти України підполковник Середа виконував завдання з охорони ділянки державного кордону в Сумській області разом із прикордонниками.

Загинув 30 квітня 2014 року під час виконання військових обов'язків поблизу села Піски Буринського району Сумської області. Близько 11:30 на автодорозі «Глухів — Путивль — Суми» поблизу с. Піски службовий прикордонний автомобіль «Land Rover», в якому їхав підполковник Середа з трьома прикордонниками, потрапив у ДТП. На одному з поворотів машина виїхала на узбіччя, з'їхала у кювет і перекинулась. В результаті ДТП військовослужбовець ЗСУ загинув на місці події, а троє прикордонників з тілесними ушкодженнями різного ступеня тяжкості були доправлені до лікарні.

Похований на Виноградівщині. У Троснику залишилися дружина та 19-річний син — першокурсник Львівської військової академії.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 1, ряд 2, місце 4.