Серебряков Олександр Вікторович

Серебряков Олександр Вікторович
Дата та місце народження: 18 травня 1992 р., м. Дніпро
Дата та місце смерті: 27 червня 2014 (22 роки) м. Слов'янськ, Донецька область
Місце поховання: м. Дніпро
Посада: Стрілець-помічник гранатометника
Обставини смерті: Загинув 27 червня 2014 р. від кулі снайпера на блокпості № 5 під м. Слов'янськ.

[ред. | ред. код]

Народився 1992 року у місті Дніпро (на той час — Дніпропетровськ). Мешкав у Самарському районі міста. Закінчив 9 класів середньої загальноосвітньої школи № 127. З 2007 по 2010 рік навчався у Дніпропетровському професійному залізничному ліцеї, де здобув професію «Провідник пасажирського вагона, касир квитковий». Працював у Дніпропетровському моторвагонному депо Придніпровської залізниці. Через рік пішов на строкову армійську службу, яку проходив у Президентському полку, м. Київ.

У зв'язку з російською збройною агресією проти України 11 березня 2014 року добровольцем прийшов до Самарського районного військкомату, призваний за частковою мобілізацією і направлений до Дніпропетровської бригади ВДВ.

Старший солдат, стрілець-помічник гранатометника 25-ї окремої повітряно-десантної бригади, в/ч А1126, смт Гвардійське, Дніпропетровська область.

Загинув у ніч на 27 червня 2014 року о 1:50 на одному з блокпостів під Слов'янськом від кулі снайпера.

Прим. У даних, що оприлюднені Міністерством оборони, зазначено, що старший солдат Серебряков загинув 26 червня о 13:30 внаслідок мінометного обстрілу біля м. Миколаївка у Слов'янському районі.

Похований на кладовищі Ігрень м. Дніпро. Залишилась мати Тетяна Серебрякова. Коштом міського та державного бюджетів для матері загиблого 22-річного десантника придбано однокімнатну квартиру.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 1, ряд 7, місце 23.